اسامی بازیکنان جام جهانی

اسامی بازیکنان جام جهانی
By   افسانه طرقیان   3620 Day ago
به گزارش افکارنیوز، کارلوس کی روش-سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی ۲۴ بازیکن تیم ملی اعزامی به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را در حالی اعلام کرد که فردا بعدازظهر و پس از دریافت آخرین وضعیت پزشکی هاشم بیگ زاده، بازیکن بیست و سوم از بین بیگ زاده و خانزاده اعلام خواهد شد اما در عین حال و در صورت انتخاب هاشم بیگ زاده نیز محمدرضا خانزاده به برزیل سفر می کند. اسامی بازیکنان به شرح زیر است: دروازبانان: رحمان احمدی-علیرضا حقیقی-دانیل داوری. مدافعان: مهرداد بیت آشور-هاشم بیگ زاده- پژمان منتظری-سیدجلال حسینی-امیر حسین صادقی-احمد آل نعمه-مهرداد پولادی-حسین ماهینی. هافبک ها: آندارنیک تیموریان-جواد نکونام-قاسم حدادی فر-رضا حقیقی-بختیار رحمانی-احسان حاج صفی. مهاجمان: خسرو حیدری- اشکان دژاگه-مسعود شجاعی-رضا قوچان نژاد-علیرضا جهانبخش-کریم انصاری فرد- محمدرضا خانزاده گفتنی است؛ بازیکنان می بایست ضمن به همراه داشتن لوازم شخصی خود از جمله کفش های مربوط به بازی در شرایط بارانی و عادی، راس ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه در محل هتل آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند. لازم به ذکر است، لیست ۲۳ نفر نهایی روز سوم ژوئن(۱۳ خرداد ماه) بر اساس درخواست فیفا اعلام خواهد شد.
By   حسن همراه   3620 Day ago

چرا خول اکبری خط خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   zahra*ss*7777 4444*777   3620 Day ago
Written by: حسن همراه

ایشالله تیم ملیمون با این بازیکنا تو جام جهانی موفق بشه....حیــــــــــــــــف سید و حنیف  که تو تیم نباشن...

از خط خوردن سردار آزمونم خیلی ناراحت شدم به نظر خودم از شجاعی خیــــــــلی بهتره ولی چه فایده که آقای کیروش اسمشو خط زده...

By   کاووس رشیدی   3615 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

ایشالله تیم ملیمون با این بازیکنا تو جام جهانی موفق بشه....حیــــــــــــــــف سید و حنیف  که تو تیم نباشن...

از خط خوردن سردار آزمونم خیلی ناراحت شدم به نظر خودم از شجاعی خیــــــــلی بهتره ولی چه فایده که آقای کیروش اسمشو خط زده...

البته شایان ذکر که آزمون مهاجم نوک هست و شجاعی حکم هفبک رو داره

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.