بیانیه هاشم بیک‌زاده در تشکر از حامیانش

بیانیه هاشم بیک‌زاده در تشکر از حامیانش
By   افسانه طرقیان   3620 Day ago
بازیکن تیم فوتبال کشورمان که در بازی مقابل مونته نگرو مصدوم شد، متنی را برای تشکر از هواداران و حامیانش نوشته و در اختیار ورزش سه قرارداده که در زیر می‌خوانیم: هیچ چیز آنقدرها عجیب نیست که پیش نیاید وقتی چشم امیدتان به خدا باشد. سالها است که برای موفقیت تلاش کردم و صادقانه زندگی کردم و پس از تحمل سختی های فراوان به لطف خدا و نظر مساعد آقای کی روش توانستم به تیم ملی آن هم در آستانه جام جهانی راه پیدا کنم و باز هم به لطف خدا و دعای مردم و همت بچه ها توانستیم به جام جهانی صعود کنیم. وقتی در اردوی اتریش در بازی دوستانه مصدوم شدم یاس و نا امیدی به وجودم راه پیدا کرد و گونه هایم خیس و اشکهایم نمایان شد اما امیدوار به آینده ایستادم اما چیزی که مرا سرپا نگه داشت و خونی تازه در رگهایم جاری کرد حمایت عزیزانی بود که بعد از مصدومیتم از من یاد کردند و با یادشان به تمام وجود من انرژی دادند کسانی که برای من دلخوشی هستند و دست تک تک آنها را به گرمی و صمیمیت می فشارم. از جواد نکونام دوست خوبم،کاپیتان پراحترام تیم ملی که قلبش مثل اسمش بزرگ است. از آقای کی روش مردی که نشان داد نه تنها مربی بزرگی است بلکه انسان بزرگی هم هست و روح بزرگی دارد و حرفه ای بودنش را با جملات انرژی بخشش و حمایتش به من نشان داد. از تک تک بچه های تیم ملی که با پستهایشان در صفحه های شخصی خود برای من دلگرمی درست کردند. از خانواده ام که همیشه یار و یاور من بوده اند. از تک تک اسمهایی که مرا در رسانه های نوشتاری و تصویری یاد کردند سپاسگذارم و در آخر از خدای بزرگ که وجودم و نفس کشیدنم به اراده اوست از خدایی که همین نزدیکی های وجودم در قلبم و احساسم او را حس می کنم کسی که همیشه حامی من بوده و امیدوارم به حمایتش از من ادامه دهد. به امید روزهای قشنگ و پر افتخار در جام جهانی برزیل سرباز کوچک ایران بزرگ و خادم مردم عزیزم
By   حسن همراه   3620 Day ago

انشاا...زود خوب بشی

By   shide HR   3619 Day ago

امیدوارم هیچ وقت در برابر سختی ها و مشکلات تسلیم نشی و با امید به اینده ای روشن مسیر موفقیت را طی کنی ...

By   لیلا جوکار   3619 Day ago

موفق باشی هاشم عزیز

By   کاووس رشیدی   3615 Day ago

گفته میشه که تا چند روزه دیگه قراره هاشم به تمرینات گروهی برگرده

By   ساحره عصار   3614 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

گفته میشه که تا چند روزه دیگه قراره هاشم به تمرینات گروهی برگرده

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.