طوفان استقلال در بازار نقل و انتقالات

طوفان استقلال در بازار نقل و انتقالات
By   امیر حسین اسلامی   3619 Day ago

مسئولان استقلال امروز با 4 بازیکن لیگ برتری به توافق قطعی رسیده و حتی گفته می شود با آنها قرارداد داخلی منعقد کرده و به برخی از این بازیکنان چک دادند.

بختیار رحمانی(فولاد)، میلاد فخرالدینی(تراکتورسازی)، سجاد شهباززاده(سایپا) و امید ابراهیمی(سپاهان) نفراتی هستند که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد،‌ در استقلال بازی خواهند کرد و البته استقلالی ها در حال مذاکره با هادی عقیلی هم هستند.

قرار است در این چند روز با چند بازیکن زیر 23 سال هم قرارداد امضا شود هر چند آبی ها هنوز هم به حضور اسماعیل شریفات در استقلال دل بسته اند.

By   افسانه طرقیان   3618 Day ago

شریفات آب پاکی رو ریخته و گفته با فولاد قرار داد داره و مشکل سربازیشم هست  نمیتونه بیاد .بختیار م گفته به استقلال علاقه دارم اما در ایران فقط برای فولاد بازی میکنم چون با این تیم قرار داد دارم مگر اینکه فولادی ها رضایت نامشو بدن که اونام قبول نمیکنن. ولی سجاد شهباززاده تا حدودی قطعی شده  و از فخرالدینی خبر موثقی ندارم.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3617 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

شریفات آب پاکی رو ریخته و گفته با فولاد قرار داد داره و مشکل سربازیشم هست  نمیتونه بیاد .بختیار م گفته به استقلال علاقه دارم اما در ایران فقط برای فولاد بازی میکنم چون با این تیم قرار داد دارم مگر اینکه فولادی ها رضایت نامشو بدن که اونام قبول نمیکنن. ولی سجاد شهباززاده تا حدودی قطعی شده  و از فخرالدینی خبر موثقی ندارم.

By   شبنم علی قنبری   3617 Day ago

امیدوارم هرچه زودترشریفات به خونش برگرده حداکثرتا فصل بعد تو استقلال باشه

By   کاووس رشیدی   3615 Day ago

بختیار که فک نکنم بیاد شریفات هم که گفته نمیام که البته حق هم داره شریفات چون فولاد سال آینده تو لیگ قهرمانان آسیاست و بازی شریفات هم جوریه که به چشم میاد و احتمال ترنسفر شدنش هست

ولی بقیه احتمالش هست که بیان

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.