درمورد دربی نظر 68 نظر بدید

درمورد دربی نظر 68 نظر بدید
By   اسماعیل شریفی   5196 Day ago
به نظر من استقلال به مظفری باخت امسال استقلال ضربات مهلکی از داوری خورد
By   محمد عسگری   5196 Day ago
باید قبول کنیم که مرفاوی زورش به دربی نرسید  وزنه علی دایی سنگین تر بود بازی در حدی نبود که ما داوری رو زیر سوال ببریم
By   فضل الله نوری   5193 Day ago
به جای اینکه داوری روزیرسوال ببریم بایدتیمودرست کنیم اگه یکم انصاف داشته باشیم نمیگیم مابه داوری باختیم چون اگه اشتباهیم بوده برای هردوتیم بوده بایدقبول کنیم که مرفاوی دانش مربیگریش کمه اون قبلا هم ازدایی باخته بودوقهرمانی روازدست داده بودیادتون که نرفته اونجاهم روی اشتباه های مرفاوی باختیم
By   سولماز برهانی   5193 Day ago

من هم فکر می کنم خرده گرفتن به داور اصلاً کار درستی نیست ، ما باختیم فقط و فقط به خاطر ضعف مربیگری و اصرار بی جای اشتیانی برای بقای صمد ...

ای کاش ارش فیکس بود ای کاش امیرابادی اون روز بازی نمی کرد  ای کاش بیگ زاده مصدوم نبود تا صمد هر بازیکنی رو تو سمت  چپ بازی بده و هزار ای کاش دیگه ...

در هر صورت اون روز نحس تموم شد

زنده باد استقلال

By   کاربر ناشناس   5192 Day ago

1)ما باختیم واثه اینکه صمد سیاوش رو از بازی کشید بیرون و آرش رو جاش آورد درصورتی که میتونست سید صالحی رو جای سیا بکشه بیرون بازیکن واثه دربی باید در حد دربی هم باشه که تو این زمینه دیدید سیاوش متعصب وباغیرت بازی کرد ونمونش پاس گل سیا واثه فرهاد بود اما متقابلا سیدصالحی خودخواه توپرو از دهنه دروازه نتونست به گل تبدیل کنه 

2)امیرحسین صادقی باید تو بازی میبود امیرابادی از سالهای اوجش فاصله گرفته

3)طالبلو اونقدر شهره گل خوردن از راه دور شده که شیث رضایی بعد دربی گفت میدونستیم استقلال رو شوتهای راه دور تزلزل داره و شوت هم تو دستور کارمون بود ونتیجه هم گرفتیم

4)در روزی که کریم باقری اصلا تو زمین تا لحظه گل خوب ظاهر نشد طالبلو با ایستادن روی خط 6قدم 1گل به پرسپولیسی ها تقدیم که همچون وپیکانی به قلب استقلالیهادر سرتاسر دنیا اصابت کرد..

5)دیگه هم بگم؟؟؟

By   اسماعیل شریفی   5190 Day ago
پس بزارین من هم بگم که از دقیقه شانزده علی دایی از شیوه داد استفاده کرد قبول کنید سوتها به نفع پرسپولیس زده شد قبول کنید ریس سازمان پرسپولیسیه قبول کنید که استقلال به خاطر نداشتن فروارد خوب وششدانگ به پرسپولیس باخت نه به خاطر مرفاوی ونه به خاطر واعظ
By   احمد قدس   5189 Day ago
ما باختیم فقط بخاطر صمد و داوری  ولی اشکالی نداره چون شکست آغاز هر پیروزیه
By   اسماعیل شریفی   5186 Day ago
ما که میدونیم که روئسایه فدراسیون همه پرسپولیسین ودر این بازی با داوری بد مظفری زاده واگذار کردیم ولی ما هم مظفری زاده رو به خدا واگذار کردیم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.