مصاحبه نکونام علیه قلعه نوعی

مصاحبه نکونام علیه قلعه نوعی
By   حسن یارمحمدی   3571 Day ago

نظرتون درمورد این مصاحبه چیه؟

به نظر من خیلی از صحبتای نکونام حقیقت بود حرفاش درباره دلال آقایون

ولی در مورد این که قلعه نوعی مربی کاربلدی نیست رو قبول ندارم اگه اینو از زمان تیم ملی میدونستی پس چرا اومدی استقلال

By   zahra*ss*7777 4444*777   3571 Day ago
وااااااااااای خدا دارم دیونه میشم...واقعا حرفای نکو گیجم کرد...نمدونم راس گفته یا دروغ ولی اگه یه درصدشم راس باشه که واااااااااااااااااااااویلاس.....هر چقدر از دوستام انتقاد کنن ولی اگه حرفاش راست باشه از امیر خان متـــــــــــــــــنـــــــــــــــــــفر میشم....اصـــــــــــلا فکرشم نمی کردم که یه همچین آدمی باشه...واسش متاسفم که سرمربی تیم محبوبمه....البته اگه حرفاش راست باشه هر چند من که خودم اصــــــــــلا به کسی تهمت نمیزنم و اینطوری حرف نمیزنم {ولی گفتم اگه راست باشه}
By   مهدی خلیلی شهنا   3570 Day ago

حرفاش به نظر درست میاد . چون قبل از اون هم مجتبی جباری در مورد وضعیت تغذیه و اسکان بازیکنای جوون تیم معترض بود . بعد هم دیدید که مجبورش کردن از استقلال بره و تیم رو فلج کردن و پنجم شدیم و آسیا بای بای و ....

By   حسن یارمحمدی   3570 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

وااااااااااای خدا دارم دیونه میشم...واقعا حرفای نکو گیجم کرد...نمدونم راس گفته یا دروغ ولی اگه یه درصدشم راس باشه که واااااااااااااااااااااویلاس.....هر چقدر از دوستام انتقاد کنن ولی اگه حرفاش راست باشه از امیر خان متـــــــــــــــــنـــــــــــــــــــفر میشم....اصـــــــــــلا فکرشم نمی کردم که یه همچین آدمی باشه...واسش متاسفم که سرمربی تیم محبوبمه....البته اگه حرفاش راست باشه هر چند من که خودم اصــــــــــلا به کسی تهمت نمیزنم و اینطوری حرف نمیزنم {ولی گفتم اگه راست باشه}

واقعیت فوتبالمون همینه که میبینید وقتی چند هزار میلیاردمون میره دیگه اینا دله دزدی محسوب میشه

کاپیتانمونم زیاد نگران هوادارا بود که اینم یه نوع  نمایشه اونا عاشق پولن نه هوادار

By   zahra*ss*7777 4444*777   3570 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
واقعا دلم واسه خودمون میسوزه ولی چکار کنم که عااااااشق تیمم....قلعه نویی هم بد حور داره ظلم میکنه....اصلا با بازیکنای محبوب مشکل داره{اون از مجیدی و رحمتی و نکو و...}....طرفداری هیچکدومو نمیکنم ولی خب اســـــــــتقلال رو دوس دارم و تا ابدم طرفداریشو میکنم با همه ی این قضایا
By   fariba nikzad   3570 Day ago

وای خدای من اصلا باورم نمیشه.اگه حرفای نکونام حقیقت داشته باشه باید فاتحه ی این فوتبال وخوند.فوتبالی که تیمی مث استقلال توش اینقد باندبازیه.داشتم مصاحبه شو میخوندم فقط کم مونده بودم اشکام سرآزیر شه.واقعا که...

By   شبنم علی قنبری   3570 Day ago

من که واقعا نمیدونم باید چی بگم امیدوارم حقیقت خیلی زود اشکار بشه ولی متاسفانه نمیدونم چرا با اوج هواداری از قلعه نویی  ته دلم با نکونامه.....امیدوارم ریشه ی این حرفا و کارا یه روزی از فوتبال ما کشیده بشه و هیچ مافیایی هم وجود نداشته باشه که با ما هوادارا بازی کنه

By   علیرضا موسوی   3570 Day ago

من جواد نکونامو خیلی دوست دارم یکی از بهترین لژیونرهای تاریخ ایران بوده و اولین تو اسپانیا.ولی واقعا از مصاحبش علیه قلعه نوعی ناراحت شدم.به چند دلیل : اون زمانی هم که فیکس استقلال بود آیا ترکیب استقلال تو فرحزاد چیده میشد؟ اون زمانی که نامزد بهترین بازیکن آسیا بود مگه از قلعه نوعی تشکرنکرد حالا امیر آدم بدی شده.اصلا قلعه نوعی آدم بد وآدم دو رو چه طور این فصل دوباره می خواستی بیای استقلال . تو(نکونام) که آدم صاف و ساده و حقیقت گویی هستی چرا موقعی که فیکس بودی وبازی می کردی افشاگری نکردی؟ مگه تو تیم ملی انگ لابی گری به تو و کیروش نمیزنن؟ مگه وقتی که لیست تیم ملی اعلام شد همه نگفتن نکونام توانتخاب نفرات تیم ملی نقش داره؟ خوب پس هم  کیروش هم تو آدم باند باز و دو رویی هستی.تهمت زدن هنر نیست طرفدارهای استقلال از این حرف ها زیاد شنیدن هر سال ار این بحث ها تو فوتبال ما هست اما استقلال همیشه پا برجا بود و هست و خواهد بود. تا وقتی که هست عاشق استقلاله  وقتی هم که نیست میشه قاتل استقلال. اینه تعصبشون به تیم و پیراهن استقلال. تا ابد زنده باد استقلال و استقلالی واقعی

By   افسانه طرقیان   3570 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

من جواد نکونامو خیلی دوست دارم یکی از بهترین لژیونرهای تاریخ ایران بوده و اولین تو اسپانیا.ولی واقعا از مصاحبش علیه قلعه نوعی ناراحت شدم.به چند دلیل : اون زمانی هم که فیکس استقلال بود آیا ترکیب استقلال تو فرحزاد چیده میشد؟ اون زمانی که نامزد بهترین بازیکن آسیا بود مگه از قلعه نوعی تشکرنکرد حالا امیر آدم بدی شده.اصلا قلعه نوعی آدم بد وآدم دو رو چه طور این فصل دوباره می خواستی بیای استقلال . تو(نکونام) که آدم صاف و ساده و حقیقت گویی هستی چرا موقعی که فیکس بودی وبازی می کردی افشاگری نکردی؟ مگه تو تیم ملی انگ لابی گری به تو و کیروش نمیزنن؟ مگه وقتی که لیست تیم ملی اعلام شد همه نگفتن نکونام توانتخاب نفرات تیم ملی نقش داره؟ خوب پس هم  کیروش هم تو آدم باند باز و دو رویی هستی.تهمت زدن هنر نیست طرفدارهای استقلال از این حرف ها زیاد شنیدن هر سال ار این بحث ها تو فوتبال ما هست اما استقلال همیشه پا برجا بود و هست و خواهد بود. تا وقتی که هست عاشق استقلاله  وقتی هم که نیست میشه قاتل استقلال. اینه تعصبشون به تیم و پیراهن استقلال. تا ابد زنده باد استقلال و استقلالی واقعی

شدید موافقم

By   سمانه علیزاده   3570 Day ago

کاملا درسته.

By   لیلا جوکار   3569 Day ago

خدا عاقبت مارو با این وضعیت فوتبالمون بخیر کنه!!!! فقط همین رو میتونم بگم...

By   جواد نوبخت هروی   3568 Day ago

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان ونکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردند بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچی باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان وجوادنکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردند بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچی باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان وجوادنکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردندهستم بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچی باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

By   شبنم علی قنبری   3568 Day ago
Written by: جواد نوبخت هروی

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان وجوادنکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردند بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچی باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

حرف شما متین اگه هر قضیه ی دیگه ای بود میشد که فراموش بشه ولی این یکی نه همه ی ایران باید حقیقتو بفهمه حتی یه درصد احتمال بدیم حرفای نکو نام درست باشه میدونید این چه فاجعه ایه. این قضیه فقط به استقلال ختم نمیشه بلکه فساد رو تو فوتبال ما نشون میده الان که یه همچین حرفایی زده شده باید تا اخرش بره به هر قیمتیم که هست حتی اگه فتنه باشه باید دست فتنه گراش رو بشه

By   علیرضا موسوی   3567 Day ago

دوستان عزیز این بازیکن ها و افراد خاصی که این حرف هارو میزنن کسانی هستند که میخوان استقلال قلعه نوعی واسه دومین سال پیاپی نتیجه نگیره و بیان بگن چون ما نبودیم عاقبت استقلال شده این و بگن دوره امیر به سر رسیده تو استقلال ولی کور خوندن.فردا اولین بازی استقلال تو لیگ هست بیاین به حواشی که با نامردی عده ای به ظاهر استقلالی واسه تیم بوجود اومده پایان بدیم و ازهمین اولین بازی تا میتونیم از امیر قلعه نوعی و صد البته از استقلال حمایت کنیم تا انشا الله با قهرمانی در هر دو جام جواب محکمی به این ......... بدیم.               

By   محمد همراه   3566 Day ago

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان وجوادنکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردندهستم بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچی باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

دقیقا زدی توی خالاقا جواد ماوی77*دمت گرم 

فتنه گران لنگی کور خوندن با این کارها بتونن قهرمانی رو از ما بگیرن .مافیا اون مدیرعامل لنگی  بود که به خبرنگاران و رسانه ها پول میداد .

By   جواد نوبخت هروی   3566 Day ago
Written by: محمد همراه

[quote=javadmavi77]

من هوادارواقعی اس اس وامیر خان وجوادنکونام وهمه کسانی که حتی یک دقیقه برای اس اس بازی کردندهستم بیایید همه این حرفها را فراموش کنیم چون فتنه گران ولنگیها دقیقا اینو می خان که اس اسیهابه جان هم بیوفتن آگاه باشید این قضییه اول لیگ هم به ضرراس اسه هم به ضررما هواداران هرچي باشه امیرخان از ماست با همه این افتخاراتش چشم همه فتنه گران ولنگیها راکور کرده پس بیایید همه باهم وبا اس اس عزیز دوباره متولد شویم وبه همه این فتنه گران ولنگیها یک نه ی بزرگ بگیم ....یا علی مولا

دقیقا زدی توی خالاقا جواد ماوی77*دمت گرم 

فتنه گران لنگی کور خوندن با این کارها بتونن قهرمانی رو از ما بگیرن .مافیا اون مدیرعامل لنگی  بود که به خبرنگاران و رسانه ها پول میداد .

امیر خان هرچی باشه باز من یکی بهش افتخار میکنم چون این امیرخان که چشم همه لنگیهارادر میاره

دوستان عزیز این بازیکن ها و افراد خاصی که این حرف هارو میزنن کسانی هستند که میخوان استقلال قلعه نوعی واسه دومین سال پیاپی نتیجه نگیره و بیان بگن چون ما نبودیم عاقبت استقلال شده این و بگن دوره امیر به سر رسیده تو استقلال ولی کور خوندن.فردا اولین بازی استقلال تو لیگ هست بیاین به حواشی که با نامردی عده ای به ظاهر استقلالی واسه تیم بوجود اومده پایان بدیم و ازهمین اولین بازی تا میتونیم از امیر قلعه نوعی و صد البته از استقلال حمایت کنیم تا انشا الله با قهرمانی در هر دو جام جواب محکمی به این ......... بدیم.               

کاملا باهات موافقم

By   محمد همراه   3566 Day ago

امیر خان هرچی باشه باز من یکی بهش افتخار میکنم چون این امیرخان که چشم همه لنگیهارادر میاره

[/quote]چشم که چه عرض کنم همه وجودشون رو سوزونده

کامل باهات موافقم

By   shide HR   3563 Day ago

By   مرضیه غلامی   3561 Day ago

خیلی ناراحت کنندست  بازیکنایی که از استقلال در این سالها رفتن همشون به نوعی با شروع صحبتهای نکو نام قدعَلم کردن  و هرکدوم به نوعی امیرخان و دوستان نزدیکشو زیر سوال بردن  که این حرفا می تونه قلعه نوعی و تیم رو به حاشیه ببره . البته از قدیم گفتن « تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها »ولی در کل فقط قلعه نوعی از نظر فنی در مرتبه ی بالایی قرار گرفته نه ......

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.