مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت

مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت
By   امیر حسین اسلامی   3566 Day ago

مربی جوان و خوش اخلاق والیبال ایران دارفانی را وداع گفت.

حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت. کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده‌ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز کردند. از عوارض این عمل، التهاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این التهاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 41 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی متولد اردیبهشت 1352 و سرمربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران بود. او در سال‌های 1366 تا 1373 عضو تیم ملی والیبال ایران بود. حسین معدنی مدرک مهندسی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربیگری تیم‌های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. معدنی ایران را به جمع تیم‌های حاضر در مسابقه‌های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد. وی مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم‌های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی والیبال 2014 همراه با تیم ملی آخرین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت ها را از وی سلب کرد.

واقعا خیلی انسان خوبی بود.موفقیت های والیبال رو تا حدود زیادی مدیونش بودیم و هستیم.روحش شاد

By   zahra*ss*7777 4444*777   3566 Day ago
خدا رحمتش کنه واقعا شوکه شدم خیلی جوون بود خدا به خانواده محترمش صبر بده ...روحش شاد و یادش گرامی
By   میثم محمدی قراسویی   3565 Day ago

خدا رحمتش کنه.. زحمت زیادی برای تیم ملی والیبال کشید....

By   علیرضا جوادیان   3565 Day ago
خدا رحمتش کنه واقعا دنیای عجیبیه اصلا باورم نشد
By   امین حسینی   3565 Day ago

واقعا خیلی غیر قابل باوره

جهت شادی روحش صلوات

By   لیلا جوکار   3565 Day ago

خدا رحمتشون کنه و برای خانوادشون آرزوی صبر دارم.

By   fariba nikzad   3565 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

خدا رحمتش کنه واقعا شوکه شدم خیلی جوون بود خدا به خانواده محترمش صبر بده ...روحش شاد و یادش گرامی

By   افسانه طرقیان   3565 Day ago

روحش شاد و یادش گرامی

By   zahra nashenas   3565 Day ago
Written by: افسانه طرقیان
انالله وانا الیه راجعون.واقعا متاثرشدم. .
By   سعید آقامحمدی   3564 Day ago

من که کلا داغونم. حال هیچی رو ندارم

By   مرضیه غلامی   3564 Day ago
Written by: لیلا جوکار

خدا رحمتشون کنه و برای خانوادشون آرزوی صبر دارم.

By   shide HR   3563 Day ago

By   محمد همراه   3560 Day ago

روحش شاد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.