ترکیب و سیستم شما برای بازی با استقلال خوزستان

ترکیب و سیستم شما برای بازی با استقلال خوزستان
By   امین حسینی   3564 Day ago

با توجه به این که بازی اول مقابل راه آهن رو دیدید ترکیب مورد نظرتون رو برای بازی مقابل استقلال خوزستان بگید

من خودم چون موقع بازی با راه آهن توی جاده بودم و نتونستم بازی رو ببینم ترجیح دادم خودم ترکیب مورد نظرم رو نگم و فقط نظرات شما رو بخونم

By   امیر حسین اسلامی   3564 Day ago

فقط پژمان نوری نباشه استقلال با هر ترکیبی بره به مشکل بر نمیخوره.قلعه نویی اگه به جای نوری ، مدد جباری رو بزاره بهتر نتیجه میگیره.

فروزان

هاشم - مگوئیان - خرسند نیا - میلاد

کرار - امید - کریمیان - خسرو

قاضی - برهانی

( چون هنوز احساس میکنم آندو به مرز آمادگی برای فیکس بازی کردن نرسیده)

By   ali baghbanian   3562 Day ago

فروزان    

هاشم - مگوییان - خرسندنیا - میلاد  

خسرو - کرار - شهباززاده - نوری  

آرش - قاضی  

ب امید پیروزی   

By   سعید آقامحمدی   3562 Day ago

فروزان

هاشم - مگویان - خرسند نیا - فخرالدینی

نوری- تیموریان-ابراهیمی

حیدری

قاضی - برهانی

By   shide HR   3561 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

فروزان

هاشم - مگویان - خرسند نیا - فخرالدینی

نوری- تیموریان-ابراهیمی

حیدری

قاضی - برهانی

By   مرضیه غلامی   3560 Day ago

به نظر من ترکیب اصلی استقلال مثل ترکیب بازی با راه آهنه .(البته اگه آندو وهاشم هنوز به شرایط خوبه بدنی  نرسیده باشن . ) ولی درکل امیدوارم بتونیم از این بازیها حداکثر امتیاز و بگیریم که بعدها به مشکل نخوریم . 

البته بازیکنی که خودم دوست دارم  واسه تیمم بازی کنه « رمضانیه » که  امیدوارم امیرخان  زودتر به بازی بگیردش  .

By   نرگس اسعدی   3559 Day ago

با توجه به این که بازی اول مقابل راه آهن رو دیدید ترکیب مورد نظرتون رو برای بازی مقابل استقلال خوزستان بگید

من خودم چون موقع بازی با راه آهن توی جاده بودم و نتونستم بازی رو ببینم ترجیح دادم خودم ترکیب مورد نظرم رو نگم و فقط نظرات شما رو بخونم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.