قلعه نویی یا نکونام

قلعه نویی یا نکونام
By   امیر حسین اسلامی   3565 Day ago

خب همونطور که میدونید قراره این دو عزیز به زودی در دادگاه برای دفاع از حرفهایی که زدن توضیحاتی رو بدن.

به نظر شما کدوم محکوم و کدوم پیروز میشه؟

من میگم قلعه نویی احتمالا برنده میشه.

By   افسانه طرقیان   3565 Day ago
من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
By   ali sajedy   3565 Day ago

نکونام عشقه

By   zahra nashenas   3565 Day ago
Written by: ali sajedy
اقا امیر.
By   zahra*ss*7777 4444*777   3564 Day ago
Written by: افسانه طرقیان
من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
کــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااملا موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــم
By   fariba nikzad   3564 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=afsaneh ss]من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
کــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااملا موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــم

By   علیرضا موسوی   3564 Day ago

دوستان عزیز استقلالی چرا اینقدر از نکونام و رحمتی و امثال اینا حمایت میکنین مگه همین ها نیستن الان تیم و مربی رو تو حاشیه بردن؟ هرکی از راه میرسه علیه مربی حرفی میزنه شما میاین کامنت میزارین که .... .بابا به خدا این رسمش نیست امیر قلعه نوعی کم افتخار آورده واسه استقلال؟ تنها مربی که استقلال رو تو لیگ برتر قهرمان کرده امیر بوده.مگه نه؟ تو این چند سال اخیربهترین نتیجه رو تو آسیا کی با استقلال به دست آورده؟ بهترین رنکینگ جهانی رو کی بدست آورده؟بابا افتخار کمیه؟    من نکونامو دوست داشتم ولی آیا امیر واسه استقلال بیشتر زحمت کشیده یا نکونام؟ خدایی این رسم هواداری نیست.دمتون گرم  

By   مرضیه غلامی   3564 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

دوستان عزیز استقلالی چرا اینقدر از نکونام و رحمتی و امثال اینا حمایت میکنین مگه همین ها نیستن الان تیم و مربی رو تو حاشیه بردن؟ تنها مربی که استقلال رو تو لیگ برتر قهرمان کرده امیر بوده.مگه نه؟ تو این چند سال اخیربهترین نتیجه رو تو آسیا کی با استقلال به دست آورده؟ بهترین رنکینگ جهانی رو کی بدست آورده؟بابا افتخار کمیه؟    من نکونامو دوست داشتم ولی آیا امیر واسه استقلال بیشتر زحمت کشیده یا نکونام؟