esteghlal boy2014

esteghlal boy2014
By   علیرضا جوادیان   3547 Day ago
esteghlal boy2014 تاریخ ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت : 1:36:12 AM شما نیاز نیست دهالتی داشته باشید. ادم زنده هم وکیل وصی نمیخواد. ازطرف بقیه صحبت نکنبد. ممنون از فضولی شما عضو گروه: اعضا رتبه فرستنده: آبی پنج ستاره تاریخ عضویت: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ پیامهای ارسالی: 512 meisam taj025 نوشت: esteghlal boy2014 نوشت: در عین احترام باید بگم به شما ربطی نداره. حال میکنم ایجاد میکنم دوست خوب تواین تالار همه باهم رفیقن و اصلا بهم توهین نمیکنن! توی قسمت گفتگوی آزاد، تاپیک دعوت یه سری قوانینه که برای خودمون وضع کردیم تا تالار منظمی داشته باشیم.... جز اینه که همه استقلالین و میخوان نظراتشون رو درمورد تیم محبوبشون بدن؟! پس چقدر خوبه که با رفاقت و همدلی صورت بگیره! این دوستمون حسن آقا هم یکی از بهترین کاربران این تالاره که همه بچه های تالار قبولش دارن واگر حرفی میزنه ویا تذکری میده، از طرف همه دوستانه!!!!! ممنون از لطف شما... با سلام به همه دوستان نوشتار بالا مربوط به یکی از اعضای جدید سایته که ورود خودش را با بی احترامی وحرمت شکنی در سایت اعلام کرده بار اول به حسن آقا بی احترامی کرد و بعد از تذکر از طرف میثم ومن این جوابیه را برای من فرستاده و من بخاطر جلوگیری از نوع گفتار این عزیز آن را برای اطلاع همگی در این تاپیک گذاشتم . موردهایی از بی احترامی در گذشته داشتیم که با همفکری آن را از بین بردیم طبق تاپیک آقا میثم قرار بود کسی که بی احترامی کند کسی به تاپیکهاش جواب نده و من از امروز همین کار را میکنم از دوستان استفلالی دیگر هم میخواهم در اتباط با بد اخلاقی بی تفاوت نباشند چون سایت تازه از این مباحث فارق شده بود که این آقا دوباره شروع کرد
By   zahra*ss*7777 4444*777   3547 Day ago
ای کاش فقط این مشکلو داشت کلی مشکل دیگه داره {بعضی از خانمای سایت میفهمن که من چی میگم}......در رابطه با توهین هاشون هم بگم که ایشون نمی دونن که توهین کردن و بد دهنی خیــــــــــــــــلی راحته ولی چیزی که سخت و دشواره نگه داشتن احترامه که ایشون به خودشون اجازه دادن که اینطوری حرف بزنن ....این آقا واسه اس اس که تو این سایت نیومده واسه کارای دیگه ای اومده که خداروشکر شکست خورد....واقعا واسش متاسفم....ممنون آقای جوادیان واقعا مث همیشه به موقع نظرتون رو مطرح کردید...منم دیگه به تاپیک هاش جواب نمی دم....بازم ممنون
By   علیرضا موسوی   3547 Day ago

دوستان بی زحمت یکی واسه ما توضیح بده داستان چیه؟ دعوا سر چیه؟

By   افسانه طرقیان   3547 Day ago
متاسفانه از این دست آدمها زیاده علی آقا افرادی که فک میکنن اگر به بازیکنا(از هر تیمی)توهین کنن میشن هوادار و متعصب ودیگران رو که احترام میذارن گستاخانه محکوم به هوادار نبودن وبی غیرتی میکنن. در ضمن موافقم با نظرتون مبنی بر پاسخ ندادن به تایپیک هاشون
By   علیرضا موسوی   3547 Day ago

کی به کی توهین کرده؟ کی کی رو محکوم کرده؟ خانم هایی که عکس لنگی ها مثل کریمی و خلعتبری و هوادارای لنگی مثل محسن افشانی و ... رو تو تالار استقلالی ها میذاری ومدعی هستی که  نماد غیرت و تعصبی .

By   علیرضا جوادیان   3546 Day ago
اینجا همه طرفدار فوتبالن علی کریمی هم جزئی از این فوتباله پس گذاشتن عکسش بی غیرتی نیست ما میخواهیم از فوتبال لذت ببریم و برای همین اینجا دور هم جمع شدیم اما در مورد کسی که بی احترامی کرده در اول تاپیک اسمش هست و همه جملاتش اگر کامل بخونید متوجه میشوید
By   fariba nikzad   3546 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

ای کاش فقط این مشکلو داشت کلی مشکل دیگه داره {بعضی از خانمای سایت میفهمن که من چی میگم}......در رابطه با توهین هاشون هم بگم که ایشون نمی دونن که توهین کردن و بد دهنی خیــــــــــــــــلی راحته ولی چیزی که سخت و دشواره نگه داشتن احترامه که ایشون به خودشون اجازه دادن که اینطوری حرف بزنن ....این آقا واسه اس اس که تو این سایت نیومده واسه کارای دیگه ای اومده که خداروشکر شکست خورد....واقعا واسش متاسفم....ممنون آقای جوادیان واقعا مث همیشه به موقع نظرتون رو مطرح کردید...منم دیگه به تاپیک هاش جواب نمی دم....بازم ممنون

By   علیرضا موسوی   3546 Day ago

گذاشتن عکس علی کریمی تو این سایت واسه من افت داره. بقیه رو نمیدونم و نمیخوام که بدونم .تا الان به صورت غیر مستقیم و محترمانه میخواستم انتقاد کنم چون فکر میکردم اینجا همه استقلالی دو آتیشه هستند. و نگران بودم که شاید با انتقاد کردن صریح و موضع گرفتن راجب بازیکن خاص و گذاشتن کامنت به نوعی باعث خوشحالی لنگی ها بشم. حالا وقتی میبینم شما با این عکس ها خوشحال میشید باشه پس من هم حس و نظر واقعی خودمو راجب امثال مهدی رحمتی و غیره به صورت کاملا علنی و شفاف تو این تالار بیان میکنم. اینو گفتم که بعدا دوستان گله نکنن.

By   علیرضا جوادیان   3546 Day ago
دوست من شما نظراتت در مورد هر بازیکنی را در تالار بگذار بقیه هم نظرات خودشان را میدهند فقط نکته مهم برای یک استقلالی که پایبند مکتب حجازی است وفرق آن با هوادار سایر تیمها شخصیت وادب آن است همین علی کریمی که صحبنش شد هر سال در مراسم مرحوم حجازی شرکت میکند و خود را شیفته فرهنگ و اصالت ناصر خان میداند من خودم نسبت به کریمی علاقه ای ندارم ولی ارادتش به ناصر خان را میپسندم ما به دنبال زیباییهای فوتبال باید باشیم و از پلشتیهایش دوری کنیم ما موفقیت تیم خود را میخواهیم وبه این خاطر اینجا هستیم و برای این منظور به دنبال اشاعه مکتب استقلال وفرهنگ بالای تیم و هوادارش هستیم ممنون از شما

ببین دوست عزیز اینجا وبلاگ شخصی من نیست.اگه حرفی میزنم از سر دلسوزیه چون امثال من و شما و همه اعضا  باید این تالار رو بچرخونیم. من تا الان تو هیچ سایتی که متعلق به لنگی ها باشه نرفتم و نمیدونم ولی آیا به نظر شما اون جا عکسی از فرهاد مجیدی میذارن؟ اونجا عکسی ازامیر قلعه نوعی به عنوان پر افتخار ترین مربی میذارن؟از علی منصوریان چطور؟ مگه فرهاد مجیدی پیرو مکتب حجازی نیست علی کریمی هم عاشق ناصر خان بود پس چرا اون ها به فرهاد بی احترامی میکنن؟  آخه من نمیدونم خلعتبری کیه که باید عکسش تو سایت استقلال باشه.  

این درسته که ما باید دنبال زیبایی های فوتبال باشیم.ولی هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. در کل دیگه از این به بعد خویشتن داریمو راجب امثال کریمی خلعتبری  رحمتی و غیره تو این سایت میذارم کنار. یا علی

By   میثم محمدی قراسویی   3546 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

ببین دوست عزیز اینجا وبلاگ شخصی من نیست.اگه حرفی میزنم از سر دلسوزیه چون امثال من و شما و همه اعضا  باید این تالار رو بچرخونیم. من تا الان تو هیچ سایتی که متعلق به لنگی ها باشه نرفتم و نمیدونم ولی آیا به نظر شما اون جا عکسی از فرهاد مجیدی میذارن؟ اونجا عکسی ازامیر قلعه نوعی به عنوان پر افتخار ترین مربی میذارن؟از علی منصوریان چطور؟ مگه فرهاد مجیدی پیرو مکتب حجازی نیست علی کریمی هم عاشق ناصر خان بود پس چرا اون ها به فرهاد بی احترامی میکنن؟  آخه من نمیدونم خلعتبری کیه که باید عکسش تو سایت استقلال باشه.  

علیرضا جان عزیز، شاید شما درست بگی اما نه کاملا؟؟؟! من دوستانی دارم که طرفدار تیم پرسپولیس هستند! البته بهتره بگم رفیق هستند که میشه از دوست بالاتر!!!من با اونا همه جور کل کلی در مورد تیم میکنم اما کاملا دوستانه! شاید یه مقدارم صداهامون بالا بره ولی منجر به جرو بحث نمیشه ! چون،،،، باهم رفیقیم..... حالا پیرو حرف شما که میگی اونا از استقلالیا تعریف و تمجید نمیکنند، عرض کنم که اتفاقا برعکس،،،! بعضی از اونا خیلی م بازیکنا و اسطوره های مارو دوست دارن و بهشون احترام میذارن!!! فینال با جوبیلو ایواتا ژاپن رو یادت میاد که متاسفانه ما دوبر یک باختیم و اجازه دادیم که جام از ورزشگاه آزادی بره ژاپن!!!؟ یکی از دوستان پرسپولیسیه من ، تا صبح گریه کرده بود که چرا استقلال قهرمان نشد!!!! شاید باور نکنی و بگی دروغ میگه ولی خدا میدونه که واقعیت داره!!! اصلا نیازی به دروغ گفتن و خیال بافی نیست!!! بقول دوست خوبمون علیرضای عزیز، ما استقلالیا باید فرهنگ مرحوم ناصر خان حجازی رو زنده نگه داریم!!! وبازهم هستند کسانی که از علی دایی خوششون نمیاد و اتفاقا میگن ایکاش ماهم یه امیر قلعه نویی داشتیم!!! وبازهم هستند استقلالی هایی که شاید اگر شما درکنارشون باشی و طرز صحبت کردنشونو ببینی، ازاینکه خودت یک استقلالی هستی احساس خجالت کنی!!! اینکه ما اینجا جمع میشیم، برای اینه که در مورد تیم محبوبمون اظهار نظر کنیم و بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم، ولی در کمال آرامش و البته رعایت احترام به همدیگه!!!! امیدوارم که کدورتها کنار بره و صلح و دوستی و رفاقت جاشو بگیره.... والبته نظر شماهم برای همه دوستان کاملا قابل احترامه...

By   میثم محمدی قراسویی   3546 Day ago

عذرخواهی میکنم بابت دوتا شدن پستم!!!

با نظر علیرضای عزیز کاملا موافقم والبته این قراری بود که در تاپیک دعوت گذاشته شد.....

By   محمد میلاد خراسانی   3544 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

ببین دوست عزیز اینجا وبلاگ شخصی من نیست.اگه حرفی میزنم از سر دلسوزیه چون امثال من و شما و همه اعضا  باید این تالار رو بچرخونیم. من تا الان تو هیچ سایتی که متعلق به لنگی ها باشه نرفتم و نمیدونم ولی آیا به نظر شما اون جا عکسی از فرهاد مجیدی میذارن؟ اونجا عکسی ازامیر قلعه نوعی به عنوان پر افتخار ترین مربی میذارن؟از علی منصوریان چطور؟ مگه فرهاد  مجیدی پیرو مکتب حجازی نیست علی کریمی هم عاشق ناصر خان بود پس چرا اون ها به فرهاد بی احترامی میکنن؟  آخه من نمیدونم خلا بری کیه که باید تو سایت استقلال باشه. 

;l من هم موافقم.اسم تیم سرورشون رو یکبار یک  لنگی در سایتشون نوشته بود همه بهش اعتراض کردن .
حالا ما چطور احترام بذاریم بهشون

By   محمد همراه   3543 Day ago

هدف همه ما هواداری از تیم محبوبمان استقلال است نه چیز دیگه . فقط استقلال

By   shide HR   3542 Day ago
Written by: محمد همراه

هدف همه ما هواداری از تیم محبوبمان استقلال است نه چیز دیگه . فقط استقلال

Written by: محمد میلاد خراسانی

[quote=ss_alireza]

ببین دوست عزیز اینجا وبلاگ شخصی من نیست.اگه حرفی میزنم از سر دلسوزیه چون امثال من و شما و همه اعضا  باید این تالار رو بچرخونیم. من تا الان تو هیچ سایتی که متعلق به لنگی ها باشه نرفتم و نمیدونم ولی آیا به نظر شما اون جا عکسی از فرهاد مجیدی میذارن؟ اونجا عکسی ازامیر قلعه نوعی به عنوان پر افتخار ترین مربی میذارن؟از علی منصوریان چطور؟ مگه فرهاد  مجیدی پیرو مکتب حجازی نیست علی کریمی هم عاشق ناصر خان بود پس چرا اون ها به فرهاد بی احترامی میکنن؟  آخه من نمیدونم خلا بری کیه که باید تو سایت استقلال باشه. 

;l من هم موافقم.اسم تیم سرورشون رو یکبار یک  لنگی در سایتشون نوشته بود همه بهش اعتراض کردن .

[quote]n

موافقم 

* پسر استقلالی 2014 ،میثم تاجی یکی از اعضای متعصب سایت  و هوادار 4 اتیشه اس اس هستش و از شما میخام که احترام ایشون و بقیه بجه ها رو داشته باشید و تا در کنار هم شسایت خوب و فعال داشته باشیم .پسر استقلالی داداش خوب امیدوارم  از دست من ناراحت نشی.من فقط میخام همه با هم رفیق باشیم و از تیم محبوبمون استقلال حمایت کنیم ..فدای تو

By   حسن همراه   3541 Day ago
Written by: سید محسن رئیس السادات

[quote=MILAD.SEVEN7777]

[quote=ss_alireza]

[quote]n

موافقم 

* پسر استقلالی 2014 ،میثم تاجی یکی از اعضای متعصب سایت  و هوادار 4 اتیشه اس اس هستش و از شما میخام که احترام ایشون و بقیه بجه ها رو داشته باشید و تا در کنار هم شسایت خوب و فعال داشته باشیم .پسر استقلالی داداش خوب امیدوارم  از دست من ناراحت نشی.من فقط میخام همه با هم رفیق باشیم و از تیم محبوبمون استقلال حمایت کنیم ..فدای تو

در کنار هم سایت خوب و فعال داشته باشیم و از تیم محبوبمون حمایت کنیمم /.بین همه تیم ها فقط استقلال قهرمان