جوابیه به میثم و علی

جوابیه به میثم و علی
By   سید حسن طاهری   3541 Day ago
ببینیند دوستان این حجمه ای که علیه من راه افتاده رو قبول ندارم و کسانی هم که خبر ندارن از جریان قضاوت نکنند. من به جواب میثم یه جواب واسش فرستادم که اون رو با اندکی دخل و تصرف تو محتواش فرستاده و گذاشته توی تایپیک. اینجا همه استقلالی هستیم و نباید دعوا داشته باشیم یه سو تفاه بوده و رفع شده من کم مدتی نیست که اینجام ولی اگه سو تفاهمی شده معذرت میخوام البته نه از میثم و نه از علی بلکه از اونایی که میدونن. تو تایپیکام نظر بدید خوب نیست ادم کینه ای باشه و دل سخت. متشکرم استقلالی های فهیم و با شعور

ببینیند دوستان این حجمه ای که علیه من راه افتاده رو قبول ندارم و کسانی هم که خبر ندارن از جریان قضاوت نکنند. من به جواب میثم یه جواب واسش فرستادم که اون رو با اندکی دخل و تصرف تو محتواش فرستاده و گذاشته توی تایپیک. اینجا همه استقلالی هستیم و نباید دعوا داشته باشیم یه سو تفاه بوده و رفع شده من کم مدتی نیست که اینجام ولی اگه سو تفاهمی شده معذرت میخوام البته نه از میثم و نه از علی بلکه از اونایی که میدونن. تو تایپیکام نظر بدید خوب نیست ادم کینه ای باشه و دل سخت. متشکرم استقلالی های فهیم و با شعور[/

هquدote]i

هیچ حجمه ای علیه شما راه نیفتاده شما  دوست خوب  استقلالی یه معذرت خاهی از اقای میثم  و خانوم های سایت که از دستت ناراحت هستن بکنی حله .ما همه اس اسی هستیم  و اس اسی ها رو دوست داریم .واز لنگی من یکی متنفرم .دوستدارت سید محسن

By   علیرضا جوادیان   3541 Day ago
سلام از اینکه در بدو ورودت مشکلاتی پیش آمد ناراحتم ولی از اینکه میبینم آدم با شهامتی هستی خوشحالم انسان قوی همیشه به دنبال بهبود وضع موجود است و تو این کار را کردی امیدوارم با حفظ احترام متقابل در سایت موثر وبا نشاط فعالیت کنی ازت ممنونم
By   حسن همراه   3541 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

سلام از اینکه در بدو ورودت مشکلاتی پیش آمد ناراحتم ولی از اینکه میبینم آدم با شهامتی هستی خوشحالم انسان قوی همیشه به دنبال بهبود وضع موجود است و تو این کار را کردی امیدوارم با حفظ احترام متقابل در سایت موثر وبا نشاط فعالیت کنی ازت ممنونم
من هم موافقمali237611

By   سید حسن طاهری   3540 Day ago
خواهش. من به عنوان مدیر باید شهامتم بیشتر باشه سو تفاهم بوده و گذشت.
By   افسانه طرقیان   3540 Day ago
بارخصت از علی آقا و قبول معذرت خواهیestghlal boy2014 در نظراتتون شرکت میکنم
By   shide HR   3540 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

بارخصت از علی آقا و قبول معذرت خواهیestghlal boy2014 در نظراتتون شرکت میکنم

By   علیرضا جوادیان   3540 Day ago

با تشکر از دوستان و لطفی که به من دارن البته اکثرا مثل دختر من هستن و آنها را پدرانه دوست دارم و هر گونه بی حرمتی به آنها را هرگز بر نمیتابم چون آنها تابوی مردانه بودن فوتبال را شکسته و با شجاعت به آن عمل کردن پس مطمئن باشید همچون پدری دلسوز در این سایت مراقب شخصیت و حرمت شما هستم و تا روزی که در اینجا باشم با هر گونه بی حرمتی مفابله میکنم که این را شما عزیزان بارها شاهد بودید با آرزوی موفقیت برای همه ممنون

By   محمد میلاد خراسانی   3540 Day ago
Written by: سید محسن رئیس السادات

[quote=esteghlal boy2014]ببینیند دوستان این حجمه ای که علیه من راه افتاده رو قبول ندارم و کسانی هم که خبر ندارن از جریان قضاوت نکنند. من به جواب میثم یه جواب واسش فرستادم که اون رو با اندکی دخل و تصرف تو محتواش فرستاده و گذاشته توی تایپیک. اینجا همه استقلالی هستیم و نباید دعوا داشته باشیم یه سو تفاه بوده و رفع شده من کم مدتی نیست که اینجام ولی اگه سو تفاهمی شده معذرت میخوام البته نه از میثم و نه از علی بلکه از اونایی که میدونن. تو تایپیکام نظر بدید خوب نیست ادم کینه ای باشه و دل سخت. متشکرم استقلالی های فهیم و با شعور[/

هquدote]i

هیچ حجمه ای علیه شما راه نیفتاده شما  دوست خوب  استقلالی یه معذرت خاهی از اقای میثم  و خانوم های سایت که از دستت ناراحت هستن بکنی حله .ما همه اس اسی هستیم  و اس اسی ها رو دوست داریم .واز لنگی من یکی متنفرم .دوستدارت سید محسن

اما همه اس اسی هستیم و اس اسی ها رو دوست داریم .

By   zahra*ss*7777 4444*777   3539 Day ago

با تشکر از دوستان و لطفی که به من دارن البته اکثرا مثل دختر من هستن و آنها را پدرانه دوست دارم و هر گونه بی حرمتی به آنها را هرگز بر نمیتابم چون آنها تابوی مردانه بودن فوتبال را شکسته و با شجاعت به آن عمل کردن پس مطمئن باشید همچون پدری دلسوز در این سایت مراقب شخصیت و حرمت شما هستم و تا روزی که در اینجا باشم با هر گونه بی حرمتی مفابله میکنم که این را شما عزیزان بارها شاهد بودید با آرزوی موفقیت برای همه ممنون

مرسی از حمایتتون
By   مرضیه غلامی   3539 Day ago

شما یک بزرگتر فهیم و قابل احترام واسه همه ی دوستان استقلالی مخصوصاً خانمای این تالار هستید . که ما از این بابت بخود می بالیم . ممنون بخاطر بودنتون .

By   میثم محمدی قراسویی   3539 Day ago

درود بیکران بر علیرضای عزیز....

By   هستی همراه   3539 Day ago

همه اقایون سایت باید به خانمها به چشم خاهر نگاه کنن نه فقط علی اقا .امیدوارم که دیگه شاهد اینگونه  مسائل نباشیم .و فقط به حمایت تیم محبوبمون بپردازیم .

هر دختر و خانمی که در سایت عضو میشه  هدفش حمایت و هواداری از استقلال است نه چیز دی گه ای .

By   shide HR   3539 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=237611ali]

مرسی از حمایتتون
کاش همه مثل شما فکر میکرددن.

By   ساحره عصار   3538 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

[quote=237611ali]

شما یک بزرگتر فهیم و قابل احترام واسه همه ی دوستان استقلالی مخصوصاً خانمای این تالار هستید . که ما از این بابت بخود می بالیم . ممنون بخاطر بودنتون .

با دوست خوبم موافقم علی آقا همیشه نقش آرامش بخشی برای همه ما خصوصا خانمها داشتن و احترام به ایشون بر همه واجبه
By   fariba nikzad   3538 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

[quote=237611ali]

By   لیلا جوکار   3537 Day ago

علی آقا یه بابای نمونه واسه فرزندان گلشون و یه دوست وهم تیمی مهربون و متشخص واسه ما استقلالیهای تالار هستن.ممنون که به همه ما لطف دارید علیرضای مهربون سایت.....